top of page

Kişisel Gelişim..

"

Kişisel Gelişim bölümünde yazan bilgiler spiritüel bilgiler içermektedir. Bu bilgiler kişinin tekamül sürecine göre faydalanabileceği bilgilerdir. Dikkatle özümsenmesi ve kullanılması kişiye olumlu etkiler getirir.

Koçluk kişinin kendisini keşfetmesine ve içsel mutluluğuyla birlikte hedefine ulaşmasına yardımcı olur. Bununla birlikte, kişisel gelişimle başlayan ve çevrenize de etki eden bir süreçle yapılan koçluk uygulamalarına spiritüel bilgiler oldukça destek vermektedir.

Kendinizi tanıma ve keşfetme yolculuğunuzda ruhunuzu huzura kavuşturabilmeniz için bir adım atmak ister misiniz?

"

asla pes etme

HAREKETE GEÇ...

Hayata Dair

​Hayat bize hediyedir. Uzun gibi gözüken kısa bir yolculuktur. 

Hayatı değerlerimize göre yaşamak en doğal seçimimizdir. Bununla beraber hayatta doğru bildiğimiz yanlışlar, kendimizde keşfedecek onlarca şartlanmalarımız olabilir.

Kendi doğrularınızı mı başkalarının doğrularını mı yaşıyorsunuz? 

BAŞKALARINI ÖDÜLLENDİRİYORSANIZ

KENDİNİZİ DE ÖDÜLLENDİREBİLİRSİNİZ

Başarı Hikayeleri

 

Nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Hayatta başarıyı yakalamış kişilerin tek bir başlangıçları vardı. kendilerine inancı..

Tam tükendim, koşullarım çok kötü, elimde hiçbir şey kalmadı dediğiniz noktada size ilham olabilecek başarı öyküleri size mucizeleri bazen de bizim yarattığımızı, isteyince herşeyin mümkün olabileceğini gösterecektir.

MUCİZELER VARSA

BİZ İNSANLAR İÇİN DE VAR..

Olumlamalar

 

Sözler büyülüdür. Bu nedenle kullandığınız her sözcüğün niyetinizle, sizi içsel olarak mutlu edecek hedefle ilgili olması önemlidir.

 

Ağzımızdan çıkan en küçük bir söz bile tüm vücudumuza ve tüm evrene yaydığımız bir emirdir. Dolayısıyla odaklandığımız düşünceler, inanç kalıplarımız ve sıkça ağzımızdan çıkan sözler bizim gerçekliğimiz olmaya başlar. 

PARA PARAYI ÇEKİYORSA

DÜŞÜNCELER DE GELECEĞİ ÇEKER

Koçluk Nedir?

Değişimi Başlatmak Elinizde..

Anchor 1
Kuantum

Kuantum mekaniği; madde ve ışığın, atom ve atomaltı seviyelerdeki davranışlarını inceleyen bir bilim dalıdır.

Kuantumu kullanmak için kuantum mekaniğini bilmenize gerek yok. Kuatum düşünce sisteminin nasıl çalıştığını ve hayatınızı kolaylaştırmak için nasıl kullanabileceğinizi bilmeniz yeterli olacaktır.

Kuantuma göre; "bir konuda sonsuz olasıklık mevcuttur." Siz neyi seçerdiniz?

EVRENDE TÜM OLASILIKLAR VARSA

SİZİN İÇİN DE VAR

Kendinize Sorular

 

Bir Koça gittiğinizde; size seri olarak güçlü soru sorarak sizi içinizdeki doğrulara ulaştırması ve kendi seçeceğiniz rotada sizin hedefinize ulaşmanız oldukça yüksek bir ihtimaldir.

Koçların sorduğu güçlü soruları doğru yerde kendiniz için sorabilirseniz dürüst cevap verdiğinizde çözümlere de ulaşabilirsiniz.

Kendinizin Koçu olmak ister misiniz?

GÜÇLÜ SORULAR VARSA

KENDİNİZE SORMANIZ İÇİN DE VAR

Videolar

 

Bazı kişiler işitsel, bazı kişisel yazarak ve bazı kişiler de görsel olarak öğrenir. Her ikisini de yapanların öğrenme şansı daha yüksektir.

Görsellikle desteklenmiş kişisel gelişime yönelik çeşitli konulardaki videoları sizin için hazırladık. Kendinizi hazır hissettiğinizde sakin bir ortamda izlemeniz sizin için yararlı olacaktır.

Bunu hayatınıza katmak ister miydiniz?

VİDEOLAR SİZİN İÇİN HAZIRSA

SİZ DE ONLAR İÇİN HAZIR MISINIZ?

bottom of page