top of page

Ne Diyorlar?

N. Çiçek,
Şubat 2017

Koçluğun ne olduğunu tam olarak bilmeden merak duygusu ile yaptım ilk seansımı Pınar’la. ‘’Bana ne faydası olacak acaba, nedir bu koçluk ‘’sorularıyla..

 

Hayatımda tıkanmış, problemli veya daha iyi olmasını istediğim alanları keşfetmeye başladık önce.. İyi sonuçlara yürümek için bunları ortaya koymak lazımdı elbette.. Koçum ile doğru yolda olduğumuzu düşünmeye başlamıştım bile.

 

Bunu yaparken daha önce kendime sormayı düşünemediğim soruların içinde buldum kendimi.. Sorguluyordum, cevaplar arıyordum, nedenlerini nasıllarını keşfetmeye başlıyordum. Tüm bunları bana yaptıran harika, pozitif bir insan vardı karşımda. İnanılmaz farkındalıklar yakaladık birlikte.. Seanslar ilerledikçe artık hem kendimi daha iyi tanımaya başlamıştım, hem de hayatımda olan bitenlerin nedenini, olayların ve durumların birbirleriyle ilişkilerini..

Hayatımda olumlu gelişmeler olmaya başlamıştı bile, herşeyden önce kendimi artık çok daha iyi, pozitif ve enerjik hissediyordum..

 

İşte en güzel örneğim..

 

O güne kadar hayatımda hiç istediğim, hayalini kurduğum gibi bir ilişkim olmamıştı. İlişkilerim hep hüsranla bitmişti. Umudumu kaybetme noktasına gelmiş gibiydim. Seanslarda kazandığım farkındalıkla önce kendi iç yolculuğuma çıktım, harika bir ilişki için harika bir ben gerekiyordu. Bunun için çalıştım, koçumla belirlediğimiz ödevleri yaptım.. Sonra mı ? Hedeflediğimiz süreden tam 1 ay sonra hayatıma hayalimdeki gibi bir insan girdi. 4 ay sonra nişanlandık. Şimdi evlilik hazırlıkları içindeyiz ve ikimiz de çok mutluyuz. İlk kez sorunsuz, huzurlu ve mutlu bir ilişki yaşıyorum.

 

Koçum bana yol arkadaşı, rehber ve destek oldu. Sanırım ona ömrümün sonuna kadar dua etmeye devam edeceğim...

Koçluk Sistemi
K. Murat Özlen,
Aralık 2016

Değerli Koçumuz, kısa zamanda göstermiş olduğun gayret ve performansla Koçluğun varlığını gayet güzel temsil etmeye devam ediyorsun. Başarılarının devamını diliyoruz.


Perfect Mind Coach Academy- New Vision

Koçluk Hakkında
Yeliz Özbek,
Nisan 2017

Bazen içinde bulunduğumuz hayat bir şeyleri fark etmemizi ve kendimizi gerçekten iyi tanımamızı sağlamıyor. Böyle olunca tüm negatif duygu ve karışıklıklar yaşıyoruz. Tam da bu noktada profesyonel bir yardıma ihtiyacım oldu. 

Hem kariyer hem de ilişkiler alanında çalıştığım koçum ile aldığım fayda sayesinde özellikle farkındalıklarım arttı.

 

Neden böyle oluyor demek yerine değiştirmem ve karar almam gerektiğini hatırlattığın ve asıl beni tanımamı sağladığın için teşekkürler..

bottom of page